Detail kurzu

Jak zahájit kariéru INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

HOME STAGING s.r.o.

Popis kurzu

Seminář je zaměřený na plánování budoucí kariéry v oblasti bytového návrhářství. Důraz je kladen na získání maximálního množství praktických informací a dovedností. Nebudeme vás učit teorii, ale předáme vám osobní zkušenosti a znalosti profesionálů. Součástí kurzu je hodinová osobní konzultace s Jitkou Kobzovou, zkušenou designérkou, která má více než 20 let praxe v Česku a zahraničí.

Obsah kurzu

Témata kurzu:

Jak poznat sám sebe: Pomůžeme vám rozvinout nejen tvůrčí potenciál, který máte. Budeme vás provázet při poznání sama sebe a vašich schopností důležitých pro práci designéra. Poznáte svoje silné stránky a naučíte se je prodat.

Jak začít kariéru: Budeme vás provázet při začátcích kariéry. Dozvíte se, co všechno budete potřebovat, abyste mohli začít pracovat. Poradíme vám s řešením nezbytné administrativy, včetně rozhodování zda být živnostníkem nebo zaměstnancem. Naučíte se, jak si vybrat svůj vlastní styl i jak získávat nové informace z oboru. Zvládnete výběr dodavatelů.

Jednání s klienty: Naučíme vás úspěšně oslovit své budoucí klienty a jak s nimi správně komunikovat. Dokážete si získat jejich důvěru a stanete se silným partnerem. Poradíme vám, jak profesionálně vystupovat a prezentovat svoji práci. Díky individuálnímu přístupu si připravíte svoje portfolio a budete na nejlepší cestě stát se opravdovým profesionálem.

Cílová skupina

Tento seminář je určený všem kreativním lidem, kteří hledají nové uplatnění a chtějí se stát profesionály v oboru interiérového designu. Naučíte se, jak objevit svůj styl, sestavit si vlastní portfolio i oslovit své zákazníky. Pomůžeme vám rozvinout talent a tvůrčí schopnosti a poradíme, jak začít úspěšnou kariéru interiérového designéra. Tento obor je otevřenou příležitost pro každého, kdo se nebojí změny a chce se realizovat.

Certifikát Úspěšní absolventi získají Diplom o absolvování kurzu Jak zahájit kariéru interiérového designéra.

Kontaktní osoba

MgA. Silvie Hrušková
+420 734 501 227
akademie@ambiencedesign.cz

Hodnocení
Organizátor